Galerie

 

TEATRZYK ART-RE PRZEDSTAWIENIE PT: “MAŁPKA FIKI MIKI”

Sztuka bardzo się dzieciom podobała, dostarczyła wiele emocji i wzruszeń. Aktorzy zachęcali do wspólnej zabawy, a nasze maluszki z radością brały udział w przedstawieniu.

TEATRZYK “KACZKA CUDACZKA” – 29 LUTY 2016

TEATRZYK “KUBUŚ PUCHATEK”

Invalid Displayed Gallery

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM – ĆWICZENIE MOTORYKI MAŁEJ W GR III

Invalid Displayed Gallery

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W GRUPIE II

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy II przygotowywały się do świąt. Oglądały bajkę, naklejały na papierowe pisanki ozdoby, robiły porządki i bardzo się zmęczyły. Po odpoczynku czekały na nich niespodzianki przyniesione przez Zajączka.

JAKIE DARY PRZYNOSI NAM PANI JESIEŃ?

Na wesoło w trakcie zabawy dzieci poznawały kolejną porę roku oraz skarby jakie przynosi jesień.

Invalid Displayed Gallery

 

KOLEJNE SPOTKANIE Z TEATRZYKIEM ART-RE, KTÓRY ODWIEDZIŁ NAS ZE SZTUKĄ PT.: “JAŚ I DRZEWO”.

Barwne postacie i wspólna zabawa malowały uśmiech na twarzach dzieci. Zapraszamy do zdjęć

Invalid Displayed Gallery

 

WAKACYJNE ZABAWY Z BOHATERAMI ULUBIONYCH BAJEK

Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia wesołych zdjęć

 

TAK WITALIŚMY PIERWSZY DZIEŃ LATA W GRUPIE II

 

ZABAWA Z BALONAMI W GRUPIE III

ZAJĘCIA RUCHOWE W GRUPIE III

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ciekawych zajęć sportowych w grupie III. Dzieciaczki z zaangażowaniem brały udział w zajęciach prowadzonych przez panie opiekunki, pokonywały tor przeszkód, przetaczały się po materacu, ćwiczyły w parach. Zmęczone po ćwiczeniach ruchowych zjadły małe co nieco.

W dniu dzisiejszym dzieciaczki znowu miały szansę przeżywać spektakl pt: “Stoliczku nakryj się”, znanego nam już teatru ART-RE. Maluszki brały czynny udział w przedstawieniu, z zaciekawieniem szukały wraz z aktorami pojawiających się i znikających smakołyków z czarodziejskiego stolika. Były oklaski,uśmiechy i radość. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

„LIST DO NASZYCH RODZICÓW”Wczoraj przy pięknej pogodzie wszystkie grupy skorzystały z wiosennego spaceru. Byliśmy na naszym placu zabaw, zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni, testowaliśmy huśtawki i koniki sprężynowe. Pod bacznym okiem pań opiekunek zabawy były bezpieczne i sprawiły nam wiele radości. Po udanym spacerze obiadek nam bardzo smakował i potem grzecznie zasnęliśmy w swoich łóżeczkach.

Kolejny raz gościliśmy nasz ulubiony teatrzyk ART- RE  ze sztuką pod tytułem „Złota rybka”. Dzieciaczki jak zawsze przeżywały przedstawienie, wychodziły na scenę świetnie się bawiąc, śmiejąc się i klaszcząc. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Mamy już Wiosnę! Dzieciaczki z grupy pierwszej przebrane w bociany i żabki szukały jej w swojej sali.  Panie opiekunki przygotowały wiosenne kwiaty, a w nich ukryły batoniki. Maluszki szukały wiosennych niespodzianek, kwiatki zabrały do domu, a słodkości zjadły. 

Wesołe zdjęcia;-)

 

Dnia 11.02.2014 i 25.02.2014 roku w naszym żłobku odbyło się spotkanie  rodziców z psychologiem dotyczące rozwoju dziecka od 0 do 12 i 12-24 miesiąca życia Na początku spotkania rodzice przygotowywali charakterystykę rozwoju w poszczególnych okresach życia dziecka, a następnie weryfikowali z informacjami przekazanymi przez psychologa. Rodzice wymieniali się również doświadczeniami. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Teatr ze sztuką pt. “Dyzio i Dodo razem z przyrodą”

 Kolejny raz u dzieci gościł teatrzyk ART-RE ze sztuką pt. “Chatka zajączka”. Wesołe chwile dokumentują zdjęcia.

Drugie spotkanie pt. “Pierwsza pomoc”

Dzień Babci i Dziadka w naszym żłobku

Przygotowania do świąt

Invalid Displayed Gallery

Gościliśmy teatrzyk ze sztuką pt. “Pchła Szachrajka”

Invalid Displayed Gallery

Nasi podopieczni

Z życia Żłobka

Teatr w Żłobku